Συγκέντρωση των συνδρομών του Σ.Γ.Κ. για το σχ. έτος 2019-20

Κατηγορία: Τα νέα των Γονέων Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 12 Δεκεμβρίου 2019

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

3ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες του 3ου Δημοτικού σχολείου Προσοτσάνης!

Ο σύλλογος μας θα ήθελε να σας ευχαριστήσει θερμά για την άμεση ανταπόκριση σας ως προς την αγορά των ημερολογίων και ζητάει για ακόμα μια φορά την πολύτιμη σύμπραξη σας με τις ετήσιες συνδρομές του έτους 2019-20, με σκοπό την οικονομική ενίσχυση του συλλόγου. Το ποσό ανέρχεται στα 10 ευρώ για κάθε μαθητή και στα 15 ευρώ για κάθε οικογένεια με παραπάνω από ένα παιδί.

Τα χρήματα μπορείτε να τα στείλετε με το παιδί σας στο/στη δάσκαλο/α της τάξης σας από την Παρασκευή 13/12 μέχρι και την Τετάρτη 18/12. Την Τετάρτη 18/12 θα είμαστε όλα τα μέλη του Δ.Σ. παρόντα στο σχολείο κατά το χριστουγεννιάτικο παζάρι και την παράδοση των ελέγχων, οπότε μπορείτε κι εκεί να καταβάλλετε τις συνδρομές σας.

Με τιμή,

Τα μέλη του Δ.Σ. του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας!