Σαρακοστιανό Πρόγευμα για όλους/ες, προσφορά του Σ.Γ.Κ.!

Κατηγορία: Πολιτιστικές δραστηριότητες Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 28 Φεβρουαρίου 2020

Όπως κάθε χρόνο έτσι κι εφέτος, την Παρασκευή 27 Φεβρουαρίου 2020, στην αίθουσα του ολοήμερου προγράμματός μας οι μαθητές και οι μαθήτριές μας απήλαυσαν ένα πλούσιο σαρακοστιανό πρόγευμα με διάφορες υγιεινές και νηστίσιμες λιχουδιές, ευγενική προσφορά του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας! Οργανωμένα και με μεγάλη ...προσμονή πήραν με τη σειρά τους το πρόγευμα που τους/τις μοίρασαν οι κυρίες μέλη του Δ.Σ. του Σ.Γ.Κ. και κατόπιν στη διάρκεια του διαλείμματος στην αυλή μας το ... έφαγαν!! Φυσικά και οι εκπαιδευτικοί μας δεν ...έμειναν παραπονεμένοι! Γονείς, για άλλη μια φορά σας ευχαριστούμε! Καλή Σαρακοστή!!!