ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ 2024

Κατηγορία: Τα νέα των Γονέων Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 22 Νοεμβρίου 2023

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών και μαθητριών μας

Εκ μέρους του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας καθώς και του Συλλόγου Διδασκόντων μας σας ενημερώνω ότι τα ημερολόγια του 3ου Δημοτικού Σχολείου Προσοτσάνης για το επερχόμενο έτος 2024 είναι έτοιμα!

Κατά την προτίμηση του Σ.Γ. εφέτος τα ημερολόγια θα βρίσκονται στη διάθεσή σας προκειμένου να τα προμηθευτείτε  από αύριο Πέμπτη 23/11 στην τιμή των 5 ευρώ το καθένα: όποια οικογένεια επιθυμεί να το αποκτήσει προσκομίζει στον/στη δάσκαλο/α της τάξης του παιδιού της το αντίτιμο της αξίας του ημερολογίου (ή και πολλαπλάσια χρήματα εάν επιθυμείτε να αποκτήσετε περισσότερα ημερολόγια για να τα χαρίσετε ως δώρα ή και για να ενισχύσετε ακόμη πιο δυναμικά τον Σύλλογό μας) και παραλαμβάνει το/τα ημερολόγια που επιθυμεί.

Ας μετράμε μόνον χαρές και ευχάριστες ημέρες στο νέο έτος, με το ημερολόγιο που θα αποκτήσετε!

Εκ μέρους και του Προέδρου του Δ.Σ. του Σ.Γ.Κ. κ. Κ. Κόζα

Ο Δ/ντής του 3ου Δ.Σ. Προσοτσάνης