Ημερομηνίες & ώρες ενημερωτικών συναντήσεων εκπαιδευτικών & γονέων κατά το Α΄ τρίμηνο του σχ. έτους 2018-19

Κατηγορία: Ώρες συνεργασίας με γονείς Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 10 Οκτωβρίου 2018

A΄ ΤΡΙΜΗΝΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018-19

Κατά το χρονικό διάστημα από 13:15 και έως 14:00:

ΔΕΥΤΕΡΑ 1/10/18, 5/11/18 & 3/12/18:

Κατσιγιάννης Χ. (ΣΤ΄) - Κάτσαρης Δ. (Τ.Π.Ε.)

ΤΡΙΤΗ 2/10/18, 6/11/18 & 4/12/18:

Ψωμά Σ. (Β΄1) - Ναλμπάντης Α. (Ολοήμερο) - Κυνατίδου Σ. (Τάξη .Υποδοχής) - Σούνη Χ. (Θεατρ..Αγωγή)

ΤΕΤΑΡΤΗ 3/10/18, 7/11/18 & 5/12/18:

Μαλλιαρίδου Ζ. (Β΄2) - Γαζάνη Ε. (Τμήμα Ένταξης) - Τσεσμετζή Α. (Παράλληλη Στήριξη) - Μαυρουδή Ε. (Σχολική Νοσοκόμα)

ΠΕΜΠΤΗ 4/10/18, 1/11/18 & 6/12/18:

Πουρνάρκα Μ. (Α΄) - Βασιλειάδου Σ. (Ε΄) - Τσιραμπίδου Ε. (Δ΄) - Λάλας Γ. (Φυσική Αγωγή) - Αναγνωστοπούλου Χ. (Αγγλικά) - Βασιλειάδης Ε. (Μουσική)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/10/18, 2/11/18 & 7/12/18:

Ζαγόρης Ι. (Γ΄) - Βαράτη Κ. (Γερμανικά)

Σε έκτακτες και επείγουσες περιπτώσεις για σύντομης διάρκειας συζητήσεις, ΜΟΝΟΝ έπειτα από προηγούμενη τηλεφωνική συνεννόηση, στη διάρκεια κάποιου διαλείμματος ή "κενού" του εκπαιδευτικού:

Ναλμπάντης Α.: Δευτέρα έως Παρασκευή

Λάλας Γ.: Δευτέρα έως Παρασκευή

Αναγνωστοπούλου Χ.: Δευτέρα έως Παρασκευή

Βασιλειάδης Ε.: Τετάρτη, Πέμπτη

Σούνη Χ.: Τρίτη

Βαράτη Κ.: Δευτέρα, Παρασκευή

Γαζάνη Ε.: Δευτέρα έως Παρασκευή

Κυνατίδου Σ.: Δευτέρα, Τρίτη

Τσεσμετζή Α.: Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή

Μαυρουδή Ε.: Δευτέρα έως Παρασκευή

Οι δάσκαλοι των τάξεων (Πουρνάρκα Μ., Ψωμά Σ., Μαλλιαρίδου Ζ., Ζαγόρης Ι., Τσιραμπίδου Ε., Βασιλειάδου Σ. & Κατσιγιάννης Χ.) από Δευτέρα έως Παρασκευή.

Σε περίπτωση έκτακτης απουσίας του εκπαιδευτικού λόγω άδειάς του, κατά την ίδια ή την επόμενη εβδομάδα έπειτα από τηλεφωνική συνεννόηση.

Ο Διευθυντής Τσορτανίδης Χ. είναι στην διάθεση των γονέων & κηδεμόνων κάθε Δευτέρα από τις 8:00 έως τις 11:00 χωρίς ραντεβού και τις υπόλοιπες ημέρες από 8:00 έως 13:15 έπειτα από προηγούμενη τηλεφωνική συνεννόηση. Για έκτακτα, σοβαρά και επείγοντα θέματα μέσω τηλεφώνου και το απόγευμα (18:00-20:00) στο 6948804017, από Δευτέρα έως Παρασκευή. Για μηνύματα: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. καθώς και Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. και Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. .

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ προς τους γονείς: Όταν διαπιστώνετε ότι περιμένουν πολλοί γονείς να συνομιλήσουν με τον/την εκπαιδευτικό, μην τους απασχολείτε πέραν του 10/λεπτου ώστε να εξυπηρετηθούν όλοι/ες