Πρόγραμμα συναντήσεων γονέων με τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας - Σχ. Έτος 2023-24

Κατηγορία: Ώρες συνεργασίας με γονείς Δημοσιεύθηκε : Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2023

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών μας,

Σας ενημερώνω ότι κατά τη διάρκεια του τρέχοντος σχολικού έτους 2023-24 μπορείτε να επισκέπτεστε  το σχολείο μας για να συναντήσετε τους εκπαιδευτικούς του παιδιού σας - προκειμένου να ενημερωθείτε για τη μαθησιακή πρόοδό του και να συζητήσετε, ευρύτερα, για τη συμμετοχή του στη σχολική ζωή μας - συγκεκριμένες ημέρες και ώρες, σύμφωνα με το πρόγραμμα που επισυνάπτεται παρακάτω.

Επειδή, όμως, υπάρχει το ενδεχόμενο προγραμματισμένων ή απρόσμενων της τελευταίας στιγμής αδειών/απουσιών των εκπαιδευτικών μας, οι συναντήσεις αυτές θα γίνονται ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΠΡΟΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ «ΡΑΝΤΕΒΟΥ» με τον/την εκπαιδευτικό: την προηγούμενη ημέρα από τις 8:30 έως τις 13:15  ή το πρωί της ημέρας της επίσκεψής σας από τις 8:30 έως το αργότερο στις 10:00.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ:

Α΄ ΤΑΞΗ – Τσιραμπίδου Ευφροσύνη κάθε Τετάρτη στις 11:45

Β΄ ΤΑΞΗ – Πουρνάρκα Μαρία κάθε Πέμπτη στις 10:45

Γ΄ ΤΑΞΗ –  Ζαγόρης Ιωάννης κάθε Τρίτη στις 13:15

Δ΄ ΤΑΞΗ –  Μαλλιαρίδου Ζωή κάθε Τετάρτη στις 10:45

Ε΄ ΤΑΞΗ –  Ψωμά Στυλιανή κάθε Τετάρτη στις 11:45

ΣΤ΄ ΤΑΞΗ –Κιουρκτσή Ευαγγελία κάθε Τετάρτη στις 11:45

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – Κατσιγιάννης  Χρήστος κάθε Τρίτη στις 12:35

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ – Λάλας Γεώργιος κάθε Πέμπτη στις 10:45

ΑΓΓΛΙΚΑ – Τσακίρδαη Ελπίδα κάθε Τρίτη στις 10:45

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ – Βαράτη Κυριακή κατά περίπτωση έπειτα από συνεννόηση

ΓΑΛΛΙΚΑ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ κατά περίπτωση έπειτα από συνεννόηση

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ – ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΛΕΜΟΝΙΑ κατά περίπτωση έπειτα από συνεννόηση

ΜΟΥΣΙΚΗ – ΛΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ κατά περίπτωση έπειτα από συνεννόηση

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ – ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ κατά περίπτωση έπειτα από συνεννόηση

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ - ΤΕΡΖΙΑΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΚΙΣ κατά περίπτωση έπειτα από συνεννόηση

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ κάθε Παρασκευή στις 10:45

Το πρόγραμμα θα αρχίσει να εφαρμόζεται/ισχύει από τη Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023.

Σας παρακαλώ, αγαπητοί γονείς, προσπαθήστε να μην ξεπερνάτε τον χρόνο των 15 περίπου λεπτών κατά συνάντηση, ιδιαίτερα όταν περιμένουν και άλλοι γονείς για να συζητήσουν με τον/την εκπαιδευτικό.  Οι συναντήσεις θα γίνονται στο σαλονάκι υποδοχής του δυτικού αίθριου του σχολείου μαςΓια έκτακτα και επείγοντα συμβάντα & ανάγκες επικοινωνίας που θα προκύψουν, σας παρακαλώ τηλεφωνήστε μας.

Ο Δ/ντής του 3ου Δ.Σ. Προσοτσάνης

Χατζηπαλούσης Κωνσταντίνος